» » » Görevimiz Alışveriş - Carmen Reid

Favori zulama ekle Görevimiz Alışveriş - Carmen Reid

PDF
ADI:
Görevimiz Alışveriş
Oylama:
  • 0
Yazar:
Sayfa:
368
DİL:
YIL:
20017
E-Kitap:

Görevimiz Alışveriş Tanıtım Bülteni
Alışveriş uzmanı Annie Valentine, televizyonda kendi ünlü moda programını sunar. Ancak başarı yanında baskı getirir.

Annie ünüyle barışırken, ikiz bebeklerin bakımı erkek arkadaşı Ed’e kalır. Annie’nin çocukları Lana ile Owen ve onların giderek bunayan büyükannelerinin yüküne, eve tadilat için gelip ortalığı savaş alanına çeviren inşaatçılar da eklenince, Ed’i toparlamak Annie’ye düşer.

Bunların üstüne, Annie’nin hiç beklemediği bir anda hayatına tekrar giren eski bir tanıdığı, onu hayattaki tüm arzuları hakkında tekrar düşünmeye iter.

Annie’nin ışıltılı bir hayat için nelerle uğraştığını merak ediyor musunuz?

Görevimiz Alışveriş Alıntı
Kendine sürekli güçlü bir insan olduğunu, başlarına ne gelirse gelsin bununla başa çıkabileceğini söylüyordu ama iliklerine kadar sırılsıklam olmuştu ve hem yürüm ekten hem de M orven’in omuzlarına bindirdiği yükten dolayı bitkin düşmüştü. Islak saçlarının üstünde esen soğuk rüzgâr, başı­ na muazzam bir ağrı saplamıştı ve en kötüsü de M orven’in hali onu çok korkutuyordu. Kızın artık bir doktora veya iyi eğitimli bir grup uzmana görünmesinin vakti gelmişti, testlerden geçirilip bir şeyinin olmadığına karar verilmeliydi. Roddy’nin yaşam destek ünitesindeki halinden birkaç gö­ rüntü Annie’nin aklında canlanıp duruyordu. O kadar korkutuyordu ki bu anıları onu, tek yapmak istediği oturup ağ­ lamaktı. “İçimde bir his var, çok yakında biri bizi fark edecek ve gelip bize yardım edecek,” dedi Svetlana kararlılıkla.
  1. Can Avar
    Teşekkürler
    • 4 Şubat 2018 16:00